Пакет №6 "Щитовидна залоза, спостереження (мінімальний)" (3 показники: ТТГ, АТПО, Т4 віл.)

Ціна в лабораторії : 600 грн.

Ціна при замовленні на сайті : 540  грн.

Термін виконання, годин : 24

Код дослідження : S06

Оформлюючи аналізи онлайн
ви отримуєте знижку
допомога online
0 800 400 494
1 Опис

Захворювання щитоподібної залози можуть виникати у чоловіків, жінок, дітей, підлітків та людей похилого віку. Проте особливо пильними потрібно бути саме жінкам: за даними Центру громадського здоров'я МОЗ України, у них проблеми із тиреоїдними гормонами виникають у 10 разів частіше, ніж у чоловіків. 

Надзвичайно важливо перевіряти рівень гормонів щитоподібної залози, якщо жінка планує вагітність. Порушення функції щитоподібної залози може призвести до втрати фертильності або ж до проблем під час вагітності чи порушень здоров’я дитини. 

2 Тиреотропний гормон (ТТГ)

ТТГ – це дуже чутливий та специфічний параметр оцінки роботи щитовидної залози, який особливо підходить для раннього виявлення або виключення наявності порушень взаємодії між гіпоталамусом, гіпофізом та щитовидною залозою. Для ТТГ характерні добові коливання секреції: найвищих величин ТТГ крові сягає 2 - 4 годині ночі, високий рівень у крові визначається також 6 - 8 годині ранку, мінімальні значення ТТГ припадає на 17 - 18 годину вечора. Нормальний ритм секреції порушується при безсоння вночі. Під час вагітності концентрація гормону збільшується. З віком концентрація ТТГ трохи підвищується, зменшується кількість викидів гормону в нічний час.

Детальніше: https://novadiahnostyka.com.ua/tireotropnii-gormon-ttg

3 Визначення вільного тироксину (FT4)

Визначення вільного тироксину (FT4) є важливою частиною клінічної діагностики. Вільний Т4 вимірюється разом з ТТГ, коли підозрюється наявність порушення функції щитовидної залози. Визначення FT4 також може використовуватися для спостереження за перебігом терапії, яка пригнічує функції щитовидної залози. Визначення вільного Т4 має перевагу в тому, що воно не залежить від зміни концентрацій та властивостей білків, що зв'язують; таким чином, додаткове визначення параметра зв'язування (T-поглинання, ТСГ) не потрібне.

 Детальніше: https://novadiahnostyka.com.ua/tiroksin-vilnii-t4-vil

4 Матеріал

Матеріал: сироватка крові.

5 Антитіла до тиреоїдної пероксидази

Антитіла до тиреоїдної пероксидази є показником агресії імунної системи по відношенню до власного організму. Разом з тиреоглобуліном (Tg) цей фермент виконує важливу функцію в йодуванні L-тирозину і хімічному з'єднанні моно- і дийодтирозину з утворенням гормонів щитовидної залози Т4, Т3 . АтТПО є потенційним антигеном. Підвищений титр антитіл до ТПО спостерігається при деяких формах тиреоїдиту, викликаних аутоімунітетом. Високий титр антитіл до ТПО спостерігається у 90% хворих на хронічний тиреоїдит Хашимото. При хворобі Грейвса підвищений титр спостерігається у 70% пацієнтів. Величина титру антитіл не корелює з клінічним перебігом захворювання. Спочатку підвищений титр може стати негативним після тривалого періоду хвороби або в період ремісії. Якщо антитіла знову з'являються після ремісії, можливий рецидив захворювання. Виявлення зростання Ат ТПО під час вагітності вказує на ризик розвитку у матері післяпологового тиреоїдиту і можливий вплив на розвиток малюка.

Детальніше: https://novadiahnostyka.com.ua/antitila-do-tireoperoksidazi-atpo

6 Метод

Метод: Електрохемілюмінесцентний.

7 Аналізатор

Аналізатор:Cobas е411.

 

8 Тест система

Тест система:TSH, FT4, ATPORocheDsagnostics (Німеччина).

alt
Rating
5
12 відгуків