13
років на ринку лабораторних послуг
500+
найменувань
досліджень
25
лабораторних
центрів
26%
настільки наші ціни в середньому нижче конкурентів

Для того, щоб здати аналізи, не вимагається щось особливе. Ви можете пройти обстеження, без направлення від лікаря, але Вам потрібно знати, які аналізи необхідні. Головне правильно підготуватися до здачі аналізів, а саме для ряду аналізів необхідно бути натщесерце (6-8 годин голодна дієта). Тому краще здавати зранку в інтервалі із 8 до 10 години ранку. Про правила підготовки до аналізів можна дізнатися на нашому сайті в розділі (посилання), у консультанта гарячої лінії або у медичного персоналу на пунктах.

Для забезпечення максимальної точності та достовірності результатів аналізів, Вам необхідно суворо притримуватися встановлених правил підготовки до лабораторного дослідження.

Для більшості лабораторних досліджень, кров необхідно здавати натщесерце в першій половині дня. Натщесерце - це означає, що останній прийом їжі був не пізніше, ніж 6-8 годин назад. Та рекомендується перед здачею аналізів виключити із раціону жирну їжу.

До того ж Ви повинні врахувати, що прийом будь-яких медикаментів, алкоголю, вживання кави та куріння можуть впливати на результати лабораторного дослідження. Якщо Ви нервували, це також може вплинути на результат аналізу крові. Тому, перед здачею крові Вам необхідно відпочити 10-15 хвилин в приймальні та заспокоїтися.

Пам’ятайте, що багато лабораторних аналізів потребують особливих умов підготовки. Тому, перед тим, як йти до лабораторії, уточніть інформацію з цих питань у консультанта гарячої лінії або у медичного персоналу на пунктах. Або на нашому сайті в розділі подготовка до досліджень

Ви можете вибрати зручний для Вас спосіб отримання результатів лабораторних досліджень. Після отримання смс про готовність Ваших аналізів:

 • По-перше, Ви можете отримати результат у будь-якому із наших пунктів  при пред’явленні чеку виданого Вам в одному із наших пунктів.
 • По-друге, результат аналізу може бути відправлений Вам на електронну адресу, або веб-архів. Для отримання на E-mail, Вам необхідно вказати электронну адресу при реєстрації.

Однозначної відповіді на питання, як часто потрібно здавати аналізи, немає. Але лікарі сходяться на думці, що робити це потрібно настільки часто, наскільки цього потребує здоров’я людини. Якщо ж у вас немає певних симптомів, та Ви просто хочете контролювати своє здоров’я, у молодому віці достатньо здавати аналізи один раз на рік. В їх число повинен входити не тільки загальний аналіз крові та сечі, але і біохімічний аналіз крові. Доцільно здавати кров на глюкозу, холестерин із ліпідним профілем, АлАТ та АсАТ, білірубіни, креатинін та сечовину, калій, залізо.

Чоловікам у віці старше 45 років рекомендується один раз на рік здавати аналіз крові на ПСА (простат-специфічний антиген). Для жінок, щорічно, обов’язковий урогенітальний мазок та онкоцитологія.

Якщо у Вас є симптоми хвороби — зверніться до лікаря. Не варто займатися самодіагностикою та самолікуванням.

Пам’ятайте, тільки регулярні профілактичні обстеження та здача аналізів дозволять Вам зберегти своє здоров’я.

Так, звісно. Вся інформація про наших клієнтів є абсолютно конфіденційною.

У бланку результату вказані Ваші показники та границі норм для даного дослідження. Більш детально Вам розкаже Ваш лікар

З процедурою здачі аналізів стикаються всі люди, але наслідки у всіх бувають різні. В деяких людей на місці проколу залишається маленька відмітка, яка незабаром безслідно зникає. В інших після здачі крові на згині ліктя з’являються невеликі або великі синці. При маніпуляції виконується подвійний прокол шкірного покриву та вени. По закінченню процедури та вилучення голки, кров із травмованої вени із великою швидкістю надходить до тканин. Через це і виникає гематома. На її розміри впливає:

 • Товщина вени;
 • Видимість вени;
 • Загальний стан вен.

Великий синець може утворитися, якщо розігнути руку раніше часу, коли кров ще не встигла згорнутися. Утворення гематом може бути викликане індивідуальною особливістю організму (тонкі шкірні покриви або глибоко розташовані вени).

Вартість лабораторних досліджень в нашій лабораторії визначається:

 • якістю високотехнологічного обладнання (посилання на обладнання);
 • використанням оригінальних реактивів провідних виробників;
 • використанням матеріалів та тест-систем, які використовуються на всіх етапах процесу проведення досліджень;
 • система контролю якості на кожному етапі виробництва. Завдяки співпраці із сертифіваним органом TUV NORD (Німеччина) ми домоглися відповідності всіх технологічних етапів міжнародного стандарту якості ISO 9001:2008.
 • Високої професіональної кваліфікації всіх співробітників нашої компанії.

Ціна аналізів визначається сумарною вартістю всього необхідного для проведення аналізів з метою отримання якісного, коректного та гарантованого результату. «Нова Діагностика» несе повну відповідальність за точність

та достовірність результатів досліджень, які виконуються у нашій лабораторії. Крім того, в нашій лабораторії постійно проводяться акції, які дозволяють заощадити на обстеженні.

Лабораторія "Нова Діагностика " не є лікувальним закладом та не встановлює діагноз. Правильний діагноз може бути поставлений тільки Вашим лікарем з урахуванням клінічної картини.

Перелік досліджень, які проводяться в лабораторії "Нова Діагностика" охоплює всі основні напрямки та виконується за допомогою передових світових методик лабораторної діагностики. На сьогоднішній день він становить понад 500 тестів та понад 60 пакетів комплексних досліджень. Ми постійно впроваджуємо нові аналізи при наявності їх клінічної значущості та адекватної вартості

Дана інформація потрібна лабораторії, для оперативного зв’язку з Вашим лікарем, для отримання додаткової інформації у випадку необхідності. Крім того, ця вимога стандартного заповнення бланку реєстрації пацієнта в лабораторній програмі.

Завдяки сучасним матеріалам та повністю одноразовим наборам, забір крові та урогенітальних мазків абсолютно безпечний (посилання на комфорт та безпеку).

 • Неприємні відчуття під час забору крові мінімальні
 • Можна набрати кров для декількох аналізів в одну пробірку завдяки використанню сучасного обладнання та тест-систем.

Різні лабораторії використовують  не тільки різне лабораторне обладнання, реагенти, але і різні одиниці виміру (ммоль/л, нг/мл) та методи діагностики: ручні але автоматичні, ПЛР або Real time-ПЛР, ІФА або ЕХЛ. Сама методика визначення відіграє важливу роль: наприклад, результати аналізу глюкози в крові будуть відрізнятися, якщо кров взята із вени або із пальця. Крім того, як відомо, організму людини властива постійна мінливість багатьох біологічних показників, у том числі від часу доби. Деякі дослідження, проведені з інтервалом навіть в  один день, можуть дати різні результати. І знову ж таки - порушення преаналітичного етапу: недотримання дієти, стрес фізичні навантаження, прийом лікарських засобів. Таким чином, щоб уникнути подібного роду помилок, спеціалісти «Нової Діагностики» рекомендують суворо дотримуватися підготовки до аналізів та проводити контроль тих чи інших показників в одній і тій же лабораторії на одному і тому ж обладнанні.

Більшість сучасних лабораторій виконують дослідження на автоматичних імпортних приладах, які вимагають використання більшої кількості крові у пробірці (не менше 2 мл). Для комплексного обстеження пацієнта, часом, призначається кілька десятків визначень, що дозволить зробити тільки венозна кров. При взятті крові із пальця медична сестра повинна здавити тканину на пальчику, щоб кров потрапила у лабораторний капіляр. При цьому, частина червоних кров'яних тілець руйнується. Для взяття крові з вени в пунктах прийому використовуються одноразові системи VACUETTE, які по безпеці відповідають всім світовим стандартам.  Це дозволяє стандартно відібрати необхідну кількість крові та при необхідності (отримання плазми та ін.) в потрібному співвідношенні змішати її з компонентами, які знаходяться всередині пробірки. Процедура взяття крові з вени займає лічені секунди, абсолютно безпечна та менш болюча навіть для маленьких дітей. Взяття крові з вен проводять медичні сестри, які мають багаторічний досвід роботи з венами любої складності.

Для того, щоб результат був достовірним, в лабораторії «Нова Діагностика» взяття крові проводиться тільки з вени, інколи винятком є маленькі діти.

Це етап, попередній безпосередньому виконанню лабораторного дослідження проби пацієнта, який включає в себе:

 1. Підготовку пацієнта до виконання дослідження.
 2. Забір біоматериалу (кров, сеча та ін).
 3. Зберігання та транспортування біоматеріалу в лабораторію.

Так як ціль кожного пацієнта, який замовляє лабораторні дослідження – отримати точні результати цих досліджень від лабораторії, і, відповідно, правильний діагноз від лікаря, то в роботі лабораторії необхідно звернути особливу увагу саме на преаналітичний етап досліджень.

Перед тим як йти в лабораторію, обов’язково зверніться до її консультантів та уточніть, якої підготовки вимагають ті аналізи, які Вам необхідні. Ретельно дотримуйтесь всіх рекомендацій, які отримаєте у консультантів, та не забувайте, що на цьому етапі якість проведених досліджень знаходиться безпосередньо у Ваших руках.

У вартість преаналітичного етапу включена вартість всіх витратних матеріалів, які використовуються для взяття біоматеріалу (голки, одноразові системи VACUETTE, щіточка і ложечка для взяття урогенітального мазка, транспортні середовища для бак. посіву, одноразові перчатки).

Вартість преаналітичного етапу не включена в загальну вартість дослідження тому, що із одного зразка може виконуватися декілька досліджень. Забезпечення преаналітичного етапу (забору, зберігання та транспортування) оплачується тільки один раз.

Термін транспортування біоматеріалу – це дуже важливий критерій при виборі лабораторії. Адже, як відомо, деякі дослідження дуже «примхливі», і терміни стабільності визначених у біоматеріалі показників невеликі. Тому біоматеріал повинен бути доставлений в лабораторію, і його дослідження повинне бути виконано в найкоротші терміни з моменту забору, інакше діагностична точність отриманих результатів зводиться до нуля.

У «Новій Діагностиці»  всі необхідні умови транспортування, які включають додавання спеціальних хімічних речовин в пробірки, захист від прямого попадання світла та вологи, терміни доставки, суворий температурний режим, пристрій контейнерів для перевезення. Існують цілі наукові роботи по вивченню стабільності аналітів у зовнішньому середовищі, відповідно яким і створюються норми для транспортування біоматеріалу. Тому Вам не варто хвилюватися, якщо кров взята в процедурному кабінеті та доставлена в лабораторію на відстані.

Більша частина пунктів прийому  «Нової Діагностики» оснащена терміналами для оплати кредитною карткою:

 • вул. Платона Майбороди, 8 (м. Лук’янівська)
 • вул.Княжий Затон, 9
 • вул. Петра Запорожця, 26а
 • вул. Йорданська, 22 (вул. Л. Гавро)
 • пр-т Свободи, 22
 • вул. Данила Щербаківського, 70 (вул. Щербакова)

Взяття мазка проводиться в маніпуляційному кабінеті лікарем-гінекологом на гінекологічному кріслі. У піхву жінки лікар-гінеколог вводить гінекологічне дзеркало та здійснює взяття матеріалу (виділень) із всіх передбачуваних вогнищ інфекції за допомогою одноразового зонду.

У дівчат - незайманих мазок набирає тільки лікар-гінеколог.  Основні відмінності взяття мазка у дівчинки, яка не живе статевим життям - гінекологічне дзеркало не використовується, взяття матеріалу для мазка із піхви проводиться через отвір в дівочій пліві. Можливо, по показанням взяття мазка на дослідження з уретри (на розсуд лікуючого лікаря). Процедура взяття мазка у дівчинки безболісна, пошкодження пліви виключено. Таким же чином беруть мазок і в самих маленьких пацієнток.

Мазки, за допомогою яких визначають стан мікрофлори, беруться у жінки під час вагітності, як мінімум тричі: при первинному зверненні до гінеколога, на терміні 30 тижнів, під час видачі обмінної карти та на терміні 36 – 37 тижнів.

Для дослідження лікар-гінеколог використовуючи гінекологічне дзеркало, набирає три мазка: із цервікального каналу (каналу шийки матки), зі стінки піхви та з гирла парауретральних ходів (для кожного із цих мазків використовується окремий шпатель).  Взяття мазка – проста та безболісна процедура.

 • Исследования и цены
 • Наші відділення
 • Отримати результат
phone q search facebook google-plus youtube link