17
років на ринку лабораторних послуг
1 000+
найменувань
досліджень
100+
відділень
26%
настільки наші ціни в середньому нижче конкурентів

Аналізи здати ЛЕГКО) Зокрема, не потрібне направлення лікаря, просто перелік аналізів. Головне - ПРАВИЛЬНО ПІДГОТУВАТИСЯ. Дізнайтеся про правила підготовки до аналізів тут, у консультанта гарячої лінії або у медичної сестри у відділенні.

Дізнайтеся про правила підготовки до аналізів тут, у консультанта гарячої лінії або у медичної сестри у відділенні.

Коли аналізи будуть готові, на мобільний телефон прийде SMS-повідомлення. Після чого результат можна отримати:

 • у вашому особистому кабінеті на цьому сайті
 • на електронній пошті, якщо залишили свій E-mail під час забору аналізів
 • у будь-якому відділенні "Нової діагностики" після пред'явлення чека про оплату аналізів.

Здавайте аналізи:

Вся інформація про наших клієнтів є абсолютно конфіденційною.

У бланку результату вказано ваші показники та межі норми для даного аналізу. Зверніться до лікаря для розшифровки аналізу.

Найчастіше на шкірі в місці проколу залишається маленька позначка, яка незабаром безвісти зникає. Рідше після забору венозної крові на згині ліктя утворюється синець (гематома). Це відбувається через те, що кров після вилучення голки з вени потрапляє під шкіру. Розмір гематоми залежить від:

 • товщини вени;
 • видимості вени;
 • крихкості вени.

Велика гематома, зазвичай, утворюється під час взяття крові з тонких важкодоступних вен, і навіть, якщо розігнути руку до того, як кров згорнеться. Побоюватися підшкірної гематоми не варто.

Вартість аналізів в лабораторії "Нова Діагностика" визначається:

 • ціною високотехнологічного імпортного обладнання
 • ціною оригінальних реактивів, тест-систем і матеріалів провідних виробників
 • витратами на контроль якості багатоетапного виробництва аналізів. Завдяки співпраці з сертифікаційним органом TUV-SUD (Німеччина) ми досягли відповідності всіх технологічних етапів міжнародному стандарту якості ISO 9001:2008
 • витратами на навчання та професійне зростання лаборантів та медсестер відділень.

 Щоб заощадити на обстеженні, здавайте аналізи у пакеті та стежте за нашими акціями.

Медична Лабораторія "Нова Діагностика" - НЕ лікувальна установа. Діагноз може бути поставлений ТІЛЬКИ лікарем з урахуванням клінічної картини, аналізів та даних інстументального дослідження.

Перелік досліджень, які проводяться у Медичній Лабораторії "Нова Діагностика", охоплює всі основні клінічні напрямки. Сьогодні робимо 1 000+ різних аналізів та 60+ пакетів досліджень. Ми постійно впроваджуємо нові методики залежно від їхньої клінічної значущості.

Це бажано для оперативного зв'язку з лікарем, якщо потрібна додаткова інформація про ваше здоров'я.

Завдяки сучасним вакуумним пробіркам забір крові безпечний та комфортний:

 • больові відчуття мінімальні
 • в одну вакуумну пробірку беруть кров відразу для кількох аналізів.

Лабораторії використовують різне обладнання, реактиви і навіть різні одиниці виміру (ммоль/л, нг/мл). Відрізняються і методи: ручні або автоматичні, ПЛР або Real time-ПЛР, ІФА або ЕХЛ. Навіть спосіб забору біологічного матеріалу впливає на результат, зокрема рівень глюкози при взятті крові з вени і пальця відрізняється.

Також слід пам'ятати, що значення біологічних показників змінюються в залежності від часу доби, тривалості сну, рівня стресу, фізичного навантаження, харчування, прийнятих ліків, ін.

Щоб уникнути помилок, рекомендуємо правильно готуватися до досліджень та здавати повторні аналізи у тій самій лабораторії.

Сучасні автоматичні аналізатори вимагають великої кількості крові (від 2 мл), яку не можна отримати з пальця. Натомість один прокол вени дозволяє взяти кров для будь-якої кількості аналізів. Досвідчена медсестра з першого разу потрапляє у вену тонкою голкою – майже безболісно. Потім медсестра приєднує до голки потрібну кількість вакуумних пробірок – швидко та безпечно

Преаналітичний етап передує безпосередньому виконанню лабораторного дослідження та включає підготовку пацієнта до аналізів, забір біоматеріалу у відділенні та транспортування біоматеріалу до лабораторії.

Вартість преаналітичного етапу включає витрати на матеріали, що використовуються для забору - голки, одноразові вакуумні пробірки, щіточки та ложечки для урогенітального мазка, транспортні середовища для бакпосіву, одноразові рукавички, ін.

Вартість преаналітичного етапу не включена до загальної вартості аналізу тому, що з одного зразка біоматеріалу можна зробити різну кількість аналізів.

Термін доставки біоматеріалу до лабораторії не дуже важливий. Набагато важливіше – помістити пробу в консерваційний розчин та зберігати її холодною: у холодильнику, коли проба у відділенні, та у сумці-холодильнику на етапі транспортування до лабораторії. За дотримання цих правил проба залишиться збереженою незалежно від часу транспортування та відстані до лабораторії.

В усіх відділеннях Медичної Лабораторії "Нова Діагностика"  можна розрахуватися банківською карткою.

У дів і маленьких дівчаток урогенітальний мазок бере тільки лікар-гінеколог, оскільки процедура дуже відповідальна. При цьому не використовують гінекологічне дзеркало – мазок беруть через отвір у цноті без ушкодження плюви.

Мазки на мікрофлору у вагітних беруть 3 рази: при першому зверненні до гінеколога, на 30 тижні та на 35-37 тижні. Мазки беруть з каналу шийки матки, зі стінки піхви та з гирла парауретральних входів – потрібні знання анатомії, якими володіє лише лікар.

Необхідний документ, що засвідчує особу - паспорт чи ID. Крім того, фіксується місце проживання, а також місце роботи або навчання - при позитивному тесті медична лабораторія зобов'язана передати інформацію про хворого пацієнта по інстанції.

phone q search facebook google-plus youtube link