17
років на ринку лабораторних послуг
1 000+
найменувань
досліджень
100+
відділень
26%
настільки наші ціни в середньому нижче конкурентів

Точність аналізів

ТОЧНІСТЬ АНАЛІЗІВ
Ось 3 складові точного аналізу:

  • Професійний персонал
  • Якісне обладнання
  • Сертифіковані реактиви.

Ми ретельно підбираємо та навчаємо ПЕРСОНАЛ – медичних сестер у лабораторних центрах (пунктах забору біологічного матеріалу) та лаборантів, які роблять аналізи. У результаті медичні сестри потрапляють до будь-яких вен пацієнтів, точно маркують проби штрих-кодами, щоб не сплутали з іншими. Лаборанти правильно експлуатують автоматичні аналізатори: калібрують прилади відповідно до регламенту, завжди дотримуються протоколу дослідження, ін.


ОБЛАДНАННЯ компанії «Нова діагностика» – аналізатори від найкращих світових виробників: Roche Diagnostics (Швейцарія), Bio-Rad (США), Siemens Healthcare Diagnostics (Німеччина), Sysmex Corp (Японія) Horiba Medical (Японія) пр. Повністю автоматизований помилки, пов'язані з "людським фактором".


Компанія використовує тільки СЕРТИФІКОВАНІ РЕАКТИВИ, що ідеально підходять до обладнання – від Roche Diagnostics (Швейцарія), Siemens Healthcare Diagnostics (Німеччина), Abbott Laboratories (США), ін. Без таких реактивів не можна робити точні аналізи.
Приведення лабораторного процесу до світових стандартів якості – це наша головна мета. Завдяки співпраці з сертифікаційним органом TUV-SUD (Німеччина) ми досягли відповідності всіх технологічних етапів міжнародному стандарту ISO 9001:2015.

phone q search facebook google-plus youtube link