17
років на ринку лабораторних послуг
1 000+
найменувань
досліджень
100+
відділень
26%
настільки наші ціни в середньому нижче конкурентів

Як підготуватися до ІФА-тесту на COVID-19?

Імуноферментний аналіз крові на коронавірус SARS-COV-2 є сучасним методом діагностики коронавірусної інфекції, інтерпретація якого вказує і на гостру стадію захворювання, і на наявність сформованого імунітету до збудника. Крім того, за допомогою ІФА можна виявити пацієнтів із безсимптомним перебігом хвороби.

Матеріалом для дослідження в даному випадку є кров з ліктьової вени людини. Кров у кількості 10-20 мл опрацьовується імунологічним аналізатором із додаванням реагентів для визначення IgM та IgG до коронавірусу SARS-COV-2. 

У лабораторіях «Нова Діагностика» використовуються реагенти та обладнання з настільки високою чутливістю, що точність кінцевого результату становить 99%, однак на нього впливає і підготовка клієнта до дослідження. Існує ряд рекомендацій, дотримання яких унеможливлює будь-яку хибу в інтерпретації показників тесту. Розповідаємо про них.

Підготовка до ІФА-тесту на антитіла до коронавірусу SARS-COV-2 передбачає зі сторони клієнта досить м’які, втім все одно обмеження. Поставтеся до них відповідально, будь ласка:

  • за 24 години до дослідження відмовтеся від вживання спиртовмісних напоїв;
  • за 24-48 годин припиніть прийом протимікробних і противірусних препаратів (чи доречно це, обговоріть зі своїм лікарем);
  • за добу до тестування уникайте важкої фізичної роботи та великих навантажень;
  • напередодні процедури уникайте впливу ультрафіолету, тобто відкритих сонячних променів.

Для максимальної точності та задля виключення навіть найменшої похибки забір крові для ІФА проводять вранці, тобто натщесерце. Якщо раптом цей час незручний клієнтові, то після останнього прийому їжі все ж таки має пройти 6-8 годин.

Дотримання цих простих рекомендацій гарантує максимальну точність отриманого результату ІФА, тривалість виконання якого становить 1-2 доби.

Задля зручності та економії часу можете записатися до лабораторії «Нова Діагностика» онлайн за посиланням https://order.newdiagnostics.ua/. До того ж ви отримаєте знижку 5% на весь спектр аналізів!

phone q search facebook google-plus youtube link