13
років на ринку лабораторних послуг
500+
найменувань
досліджень
25
лабораторних
центрів
26%
настільки наші ціни в середньому нижче конкурентів

Як підготуватися до ПЛР-тесту на COVID-19?

Як підготуватися до ПЛР-тесту на COVID-19?

На сьогоднішній день тест полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) є найефективнішим методом визначення факту інфікування COVID-19. Дане дослідження виявляє наявність ДНК та РНК вірусу на слизових оболонках людини, що дозволяє говорити про його інформативність вже у перші дні нездужання.

Для відбору біологічного матеріалу – а ним у даному випадку виступає мазок із зіва та носа – у лабораторних відділеннях «Нова Діагностика» обов’язково використовуються індивідуальні набори, до яких входять:

 • стерильні тампони з дакрону/віскози або універсальні зонди;
 • шпатель;
 • транспортний епендорф із середовищем;
 • інструмент для маркування біологічного матеріалу.

Принциповим є використання окремих тампонів або зондів для мазків із зіва та носа.

Сумлінне дотримання медичних стандартів та висока чутливість реагентів і обладнання обумовлюють максимальну точність кінцевого результату ПЛР-тестування у «Новій Діагностиці», що становить 99%, однак на нього впливає і підготовка клієнта до дослідження. Існує ряд рекомендацій, дотримання яких унеможливлює будь-яку хибу в інтерпретації показників тесту. Розповідаємо про них.

Підготовка до ПЛР-тесту на коронавірус SARS-COV-2 передбачає зі сторони клієнта наступні обмеження:

За 6 годин

Як підготуватися до ІФА-тесту на COVID-19?

Як підготуватися до ІФА-тесту на COVID-19?

Імуноферментний аналіз крові на коронавірус SARS-COV-2 є сучасним методом діагностики коронавірусної інфекції, інтерпретація якого вказує і на гостру стадію захворювання, і на наявність сформованого імунітету до збудника. Крім того, за допомогою ІФА можна виявити пацієнтів із безсимптомним перебігом хвороби.

Матеріалом для дослідження в даному випадку є кров з ліктьової вени людини. Кров у кількості 10-20 мл опрацьовується імунологічним аналізатором із додаванням реагентів для визначення IgM та IgG до коронавірусу SARS-COV-2. 

У лабораторіях «Нова Діагностика» використовуються реагенти та обладнання з настільки високою чутливістю, що точність кінцевого результату становить 99%, однак на нього впливає і підготовка клієнта до дослідження. Існує ряд рекомендацій, дотримання яких унеможливлює будь-яку хибу в інтерпретації показників тесту. Розповідаємо про них.

Підготовка до ІФА-тесту на антитіла до коронавірусу SARS-COV-2 передбачає зі сторони клієнта досить м’які, втім все одно обмеження. Поставтеся до них відповідально, будь ласка:

 • за 24 години до дослідження відмовтеся від вживання спиртовмісних напоїв;
 • за 24-48 годин припиніть прийом протимікробних і противірусних препаратів (чи доречно це, обговоріть зі своїм лікарем);
 • за добу до тестування уникайте важкої фізичної роботи та великих навантажень;
 • напередодні процедури уникайте впливу ультрафіолету, тобто відкритих сонячних променів.

Для максимальної точності та…

Як отримати знижку на лабораторні дослідження в мережі «Нова Діагностика»?

Як отримати знижку на лабораторні дослідження в мережі «Нова Діагностика»?

Лабораторія «Нова Діагностика» працює на українському ринку медичних послуг з 2005 року і представлена 30 лабораторними центрами по всій Україні. Перелік лабораторних досліджень, що пропонує «Нова Діагностика», не обмежується стандартними лабораторними тестами та регулярно поповнюється актуальними та завжди інформативними дослідженнями. На сьогодні їх загальна кількість перевищує 500 найменувань.

Мережа лабораторних досліджень «Нова Діагностика» продовжує старанно працювати над тим, щоб українці мали широкий доступ до якісних лабораторних досліджень за доступною ціною. 

 • Стабільне розширення своєї присутності на мапі України. 
 • Ціни чи не на чверть нижчі за середні по ринку. 
 • Висока якість обладнання та реагентів, що гарантують до 99% точності діагностики. 

Все це робить мережу популярною серед українців.

Втім, якщо ви завітаєте на офіційний сайт лабораторій «Нова Діагностика», то матимете змогу записатися на аналізи за ще більш вигідною ціною! Завдяки знижці 5%, що нараховується автоматично при записі онлайн до будь-якого відділення лабораторії у вашому місті.

До того ж онлайн-запис є чудовою можливістю зменшити час перебування в лабораторії.

Ознайомитися зі списком доступних аналізів та скористатися знижкою 5% можна за посиланням: https://order.newdiagnostics.ua/.

Мережа медичних лабораторій «Нова діагностика» тепер і в Слов'янську!

Мережа медичних лабораторій «Нова діагностика» тепер і в Слов'янську!

Поспішаємо порадувати клієнтів медичної лабораторії «Нова діагностика» у столиці та інших регіонах України! Ще одним містом на карті присутності нашої мережі стало більше.

У листопаді 2020 року нове відділення відкривається в Слов'янську за адресою:

 • вул. Шовковична, буд. 6а.

Сучасна лабораторія, оснащена обладнанням від кращих світових виробників, стає ближче до кожного з вас!

Крім того, мережа «Нова діагностика» розширює свою присутність і в столиці України, і далі на сході країни. У листопаді три нових відділення відкриваються в Києві і одне в Покровську. Таким чином, наша мережа лабораторій клінічних досліджень буде представлена вже ??30 відділеннями по всій Україні.

Разом з розширенням своєї присутності у країні, мережа «Нова діагностика» регулярно збільшує і кількість лабораторних досліджень, що пропонуються до виконання. Вже зараз їх перелік не обмежується стандартними аналізами, тож тепер клієнти лабораторії в Слов'янську мають доступ до широкого спектру актуальних, інформативних і максимально точних тестів. 

Замовляйте аналізи онлайн і отримуйте знижку 5% www.order.newdiagnostics.ua.

З переліком досліджень, що…

Мережа медичних лабораторій «Нова діагностика» тепер і в Покровську!

Мережа медичних лабораторій «Нова діагностика» тепер і в Покровську!

Чудова новина для клієнтів медичної лабораторії «Нова діагностика» у столиці та інших регіонах України! Ще одним містом на карті присутності нашої мережі стало більше.

У листопаді 2020 року нове відділення відкривається в Покровську за адресою:

 • вул. Маршала Москаленко, буд. 144.

Сучасна лабораторія, оснащена обладнанням від кращих світових виробників, стає ближче до кожного з вас!

Разом з тим мережа «Нова діагностика» розширює свою присутність і в столиці України, і в інших містах Донецької області. У листопаді три нових відділення відкриваються в Києві і одне в Слов'янську. Отже мережа лабораторій «Нова діагностика» налічуватиме вже 30 відділень по всій Україні.

Розширюється і перелік лабораторних досліджень, які виконує «Нова Діагностика». Компанія давно не обмежується стандартними лабораторними дослідженнями, тому в зв'язку з відкриттям нового відділення жителі Покровська отримують доступ до широкого спектру актуальних, інформативних і максимально точних досліджень.

Замовляйте аналізи онлайн і отримуйте знижку 5% www.order.newdiagnostics.ua.

 Зі списком доступної діагностики ви можете ознайомитися на сайті лабораторії:…

Програма медичного страхування «Лікар Поруч»

Програма медичного страхування «Лікар Поруч»

Майже завжди, отримавши результати аналізів, Пацієнти завдаються питаннями: «Добрі чи погані показники? Здоровий я чи ні, і що з цим робити?» Медичні сестри в наших лабораторних центрах – професіонали, але воні не можуть коментувати результати. І тоді Пацієнт змушений повторно звертатись до лікарні з отриманими результатами аналізів, що не дуже зручно.

Зважаючи на це, мережа лабораторних центрів «Нова Діагностика» пропонує своїм Клієнтам програму медичного страхування «Лікар Поруч» від СК «Довіра та Гарантія». Вона допомагає отримати відеоконсультацію лікаря онлайн, без необхідності візиту до поліклініки чи лікарні, на будь-якому пристрої з доступом до інтернету. Завдяки запропонованому сервісу, Клієнти зможуть зберегти власні час та кошти.

Детально про програму «Лікар Поруч» можна дізнатися на сайті страхової компанії www.digins.ua/lp або за безкоштовним номером 0 800 300 922. Оформити програму можна у будь-якому центрі нашої мережі.

 • Исследования и цены
 • Наші відділення
 • Отримати результат
phone q search facebook google-plus youtube link