16
років на ринку лабораторних послуг
1 000+
найменувань
досліджень
100+
лабораторних
центрів
26%
настільки наші ціни в середньому нижче конкурентів

Комфорт і безпека пацієнтів

Основна філософія медичного сервісу - берегти пацієнтів і турбуватися про їх комфорт. Кожний пацієнт в лабораторії Нова Діагностика відчуває увагу і турботу. Процедури та всі маніпуляції проводять кваліфіковані та терботливі медсестри. Індивидуальний підхід до кожного пацієнта дозволяє зручно та оперативно надавати послуги.

Наші медичні сестри застосовують при маніпуляціях тільки стерильні інструменти. Для забору крові на аналіз використовують тільки одноразові вакуумні системи. Підтримка стерильності інструментів протягом робочого дня досягається їх правильним зберіганням та акуратним використанням.

Проблема чистих рук медичного персоналу вирішується за допомогою застосування одноразових стерильних перчаток, виконання правил особистої гігієни рук і поточної обробки перчаток антисептичними розчинами.

Вирішенню проблеми біологічної безпеки наших пацієнтів також сприяють встановлення санітарно-противоепідемічного режиму медичних приміщень, ретельного і сучасного прибирання із застосуванням дезинфікуючих засобів та ультрафіолетового опромінення, попередні та періодичні медичні огляди та обстеження медичного персоналу.

Ваша безпека - наш пріоритет, і ми її Вам гарантуємо. Ви можете бути впевнені, що в стінах наших прийомних пунктів на Вас чекає повна безпека та стерильність.

phone q search facebook google-plus youtube link