ПЛР. ДНК Mycoplasma hominis

Ціна в лабораторії : 275 грн.

Ціна при замовленні на сайті : 247.5  грн.

Термін виконання, годин : 24

Код дослідження : P25

Оформлюючи аналізи онлайн
ви отримуєте знижку
допомога online
0 800 400 494
Опис

Mycoplasma hominis є представником мікоплазм – мікроорганізмів, здатних паразитувати на мембрані сперматозоїдів та епітелію слизової оболонки сечостатевих органів. 

Основний шлях передачі – статевий. Можливе зараження через загальне користування побутовими предметами, а також, вертикальним шляхом передачі – від хворої матері до дитини під час вагітності чи пологів. 

Джерело інфекції – хворий на мікоплазмоз або безсимптомний носій M. hominis.


M. hominis вважається умовно-патогенним мікроорганізмом, небезпечним для людини тільки в певних умовах при бурхливому розмноженні. Нерідко цей збудник виявляється при бактеріальному вагінозі (гарднерельоз). 

Інкубаційний період становить 3-5 тижнів. Симптоми мікоплазмової інфекції неспецифічні та часто відсутні. При зниженні імунітету M. hominis може бути причиною запальних захворювань органів малого тазу (негонокококового уретриту, хронічного простатиту, орхоепідидиміту, ендометриту, аднекситу, циститу). 

Для вагітних жінок M. hominis небезпечний передчасним перериванням вагітності, післяпологовим або післяабортним ендометритом, а також внутрішньоутробним інфікуванням плоду, менінгітом та сепсисом новонароджених. Крім того, при зниженні імунітету M. hominis може призводити до захворювань дихальних шляхів.


Мікоплазмоз часто супроводжують захворювання, викликані умовно-патогенною флорою, коінфікування гонококами, трихомонадами, уреаплазмами, а також ВІЛ.

Єдиний спосіб діагностики M. hominis – метод полімеразної ланцюгової реакції, який дозволяє виявити ДНК збудника в досліджуваному біоматеріалі. Його принцип ґрунтується на багаторазовому збільшенні кількості копій специфічної для даного збудника ділянки ДНК.


Підготовка пацієнта: Бажано відбір матеріалу проводити до діагностичних та лікувальних маніпуляцій у передбачуваному місці локалізації збудника. Не рекомендується забір біоматеріалу на фоні проведення антибактеріальної терапії.

Матеріал: Виділення статевих органів.

Стабільність проби: протягом 2-х тижнів при t 6-8ºC.

Метод: ПЛР (якісне визначення).

Аналізатор: RotorGene.

Тест – система: АмпліСенс.


Референтні значення (норма): Не виявлено.


Основні показання до призначення аналізу:
1. Встановлення етіології хронічного інфекційного процесу урогенітального тракту;
2. Стерта клінічна картина запалення сечостатевої системи;
3. Вагітність;
4. Позаматкова вагітність;
5. Безпліддя;
6. Ослаблення імунітету;
7. Контроль ефективності антибіотикотерапії (не раніше ніж через місяць після прийому антибактеріальних препаратів);
8. Профілактичні скринінгові дослідження (для виключення ймовірності безсимптомного та латентного перебігу інфекції).


Інтерпретація результатів:

Позитивний результат:
1. В аналізованому зразку біологічного матеріалу знайдено фрагмент ДНК, специфічний для Mycoplasma hominis.

Негативний результат:

1. В аналізованому зразку біологічного матеріалу не знайдено фрагментів ДНК, специфічних для Mycoplasma hominis або концентрація збудника в зразку нижче межі чутливості тесту.

alt
Rating
5
12 відгуків