13
років на ринку лабораторних послуг
500+
найменувань
досліджень
25
лабораторних
центрів
26%
настільки наші ціни в середньому нижче конкурентів

Лабораторія «Нова діагностика» відкриває відділення у Бородянці!

Лабораторія «Нова діагностика» відкриває відділення у Бородянці!

Маємо чудову новину для жителів Бородянки Київської області – тут у середмісті розпочинає роботу відділення медичної лабораторії «Нова діагностика»! Сучасне та комфортне приміщення відкриває свої двері для того, щоби мешканці міста могли виконати широкий спектр лабораторних досліджень та отримати їх результати швидко та зручно.

Точність результатів, безпечність перебування у відділенні та інноваційність сервісу – головні принципи сучасної лабораторії «Нова діагностика». Серед інших переваг є і можливість записатися онлайн до лабораторного відділення у вашому місті за посиланням https://newdiagnostics.ua/. Так ви заощадите час, проведений у відділенні, й до того ж отримаєте знижку 5% на весь спектр аналізів! 

Адреса нового відділення: вул. Центральна, 367-А.
Телефон: 0-800-312-112.

Режим роботи нового відділення: 

 • ПН – ПТ: з 07:00 до 16:00.
 • СБ: з 07:00 до 14:00.
 • ВС: вихідний.

Забір біоматеріалу проводиться з 07:00 до 11:30, а взяття урогенітального мазка – з 07:00 до 15:30.

З повним переліком досліджень, що проводяться мережею «Нова діагностика», можна ознайомитися на сайті лабораторії:

Пакет досліджень «Коронавірус (SARS-CoV-2) 3 показники»: комплексна діагностика COVID-19

Пакет досліджень «Коронавірус (SARS-CoV-2) 3 показники»: комплексна діагностика COVID-19

З настанням морозів ситуація з розповсюдженням COVID-19 стає більш тривожною для пересічного українця, адже це захворювання легко переплутати зі звичайною ГРВІ або ж грипом. Втім, вчасно дізнатися, що нездужання спровоковано саме коронавірусом - означає обрати правильну стратегію лікування й відновлення. Тому і діагностика має бути своєчасною, точною, а головне - вичерпною!

На сьогоднішній день існує кілька способів дізнатися про наявність вірусу SARS-CoV-2 в організмі.

   1. ПЛР-тестування 

ПЛР-тестування дозволяє виявити РНК вірусу на слизових оболонках людини. Для цього виконують мазок з порожнини рота та носових пазух, а найбільша кількість вірусу тут сконцентровується в період 2-8 днів ураження.

   2. ІФА-тестування на антитіла IgM та IgG

ІФА, імуноферментний аналіз, так само доцільний від 2-го дня хвороби, але протягом наступних кількох тижнів у крові інфікованого сягатимуть високих концентрацій антитіла IgM, що вказують на гостру стадію інфекції, а від третього тижня і надалі в крові присутні вже антитіла IgG, а отже, формується імунна відповідь на COVID-19.

То який тест і коли здавати? Спочатку ПЛР, а потім ІФА? Чи навпаки? Слушні питання.
Втім, є на них проста відповідь!

В усіх відділеннях мережі лабораторних досліджень «Нова Діагностика» є доступним комплекс діагностичних процедур, що дозволяють оцінити…

Кращі обирають кращих: Жан-Клод Ван Дам в числі зіркових клієнтів «Нової Діагностики»

Кращі обирають кращих: Жан-Клод Ван Дам в числі зіркових клієнтів «Нової Діагностики»

У серпні та вересні 2020 року в Києві відбулися зйомки фільму «The Last Mercenary» («Останній найманець») для стрімінгового сервісу Netflix. З цією метою до України прибула знімальна група та, власне, головна зірка фільму Жан-Клод Ван Дамм.

У відповідності до протиепідемічних правил проходження через пункти прикордонного контролю в аеропортах необхідно надавати довідку з результатами ПЛР-діагностики на COVID-19. Як раз за такою процедурою, а також задля загального медично-лабораторного супроводу, знімальна група і звернулася до мережі лабораторій «Нова Діагностика».

Співпраця з зірковими гостями протягом усього перебування в Україні стала за честь для мережі лабораторій «Нова Діагностика». Наданий гостям із-за кордону сервіс жодним чином не відрізнявся від того рівня, якого ми дотримуємося в роботі з усіма клієнтами мережі. Швидко, безпечно та точно – таким є кредо «Нової Діагностики». За них нас цінують і нам довіряють.

За потреби звертайтесь і ви!

Зі списком доступної діагностики можна ознайомитися на сайті лабораторії www.newdiagnostics.ua, а скориставшись опцією «Замовлення онлайн -5%» ви зекономите і час, і частину від загальної вартості досліджень.

Відділення мережі медичних лабораторій «Нова діагностика» відкривається в Ладижині!

Відділення мережі медичних лабораторій «Нова діагностика» відкривається в Ладижині!

Поспішаємо до мешканців Ладижина з чудовою новиною: це місто з’являється на карті присутності мережі «Нова діагностика»! Нове відділення мережі відкривається за адресою:

вул. Процишина, 11;

телефон: +380 (98) 171 50 05.

Вже незабаром жителі Ладижина зможуть із максимальним комфортом і безпекою проходити лабораторну діагностику в сучасних і професійно обладнаних умовах, обираючи для себе необхідні дослідження з широкого спектру представлених у лабораторії «Нова діагностика».

Перелік лабораторних досліджень, що пропонує «Нова діагностика», не обмежується стандартними лабораторними тестами та регулярно поповнюється актуальними та завжди інформативними дослідженнями. На сьогодні їх загальна кількість перевищує 500 найменувань.

Задля зручності та економії часу радимо записуватися до лабораторій «Нова діагностика» онлайн за посиланням https://order.newdiagnostics.ua/. До того ж при онлайн-записі ви отримуєте знижку 5% на весь спектр аналізів! З актуальною інформацією стосовно діагностики ви можете ознайомитися на сайті лабораторії: www.newdiagnostics.ua.

Як підготуватися до ПЛР-тесту на COVID-19?

Як підготуватися до ПЛР-тесту на COVID-19?

На сьогоднішній день тест полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) є найефективнішим методом визначення факту інфікування COVID-19. Дане дослідження виявляє наявність ДНК та РНК вірусу на слизових оболонках людини, що дозволяє говорити про його інформативність вже у перші дні нездужання.

Для відбору біологічного матеріалу – а ним у даному випадку виступає мазок із зіва та носа – у лабораторних відділеннях «Нова Діагностика» обов’язково використовуються індивідуальні набори, до яких входять:

 • стерильні тампони з дакрону/віскози або універсальні зонди;
 • шпатель;
 • транспортний епендорф із середовищем;
 • інструмент для маркування біологічного матеріалу.

Принциповим є використання окремих тампонів або зондів для мазків із зіва та носа.

Сумлінне дотримання медичних стандартів та висока чутливість реагентів і обладнання обумовлюють максимальну точність кінцевого результату ПЛР-тестування у «Новій Діагностиці», що становить 99%, однак на нього впливає і підготовка клієнта до дослідження. Існує ряд рекомендацій, дотримання яких унеможливлює будь-яку хибу в інтерпретації показників тесту. Розповідаємо про них.

Підготовка до ПЛР-тесту на коронавірус SARS-COV-2 передбачає зі сторони клієнта наступні обмеження:

За 6 годин

Як підготуватися до ІФА-тесту на COVID-19?

Як підготуватися до ІФА-тесту на COVID-19?

Імуноферментний аналіз крові на коронавірус SARS-COV-2 є сучасним методом діагностики коронавірусної інфекції, інтерпретація якого вказує і на гостру стадію захворювання, і на наявність сформованого імунітету до збудника. Крім того, за допомогою ІФА можна виявити пацієнтів із безсимптомним перебігом хвороби.

Матеріалом для дослідження в даному випадку є кров з ліктьової вени людини. Кров у кількості 10-20 мл опрацьовується імунологічним аналізатором із додаванням реагентів для визначення IgM та IgG до коронавірусу SARS-COV-2. 

У лабораторіях «Нова Діагностика» використовуються реагенти та обладнання з настільки високою чутливістю, що точність кінцевого результату становить 99%, однак на нього впливає і підготовка клієнта до дослідження. Існує ряд рекомендацій, дотримання яких унеможливлює будь-яку хибу в інтерпретації показників тесту. Розповідаємо про них.

Підготовка до ІФА-тесту на антитіла до коронавірусу SARS-COV-2 передбачає зі сторони клієнта досить м’які, втім все одно обмеження. Поставтеся до них відповідально, будь ласка:

 • за 24 години до дослідження відмовтеся від вживання спиртовмісних напоїв;
 • за 24-48 годин припиніть прийом протимікробних і противірусних препаратів (чи доречно це, обговоріть зі своїм лікарем);
 • за добу до тестування уникайте важкої фізичної роботи та великих навантажень;
 • напередодні процедури уникайте впливу ультрафіолету, тобто відкритих сонячних променів.

Для максимальної точності та…

Як отримати знижку на лабораторні дослідження в мережі «Нова Діагностика»?

Як отримати знижку на лабораторні дослідження в мережі «Нова Діагностика»?

Лабораторія «Нова Діагностика» працює на українському ринку медичних послуг з 2005 року і представлена 30 лабораторними центрами по всій Україні. Перелік лабораторних досліджень, що пропонує «Нова Діагностика», не обмежується стандартними лабораторними тестами та регулярно поповнюється актуальними та завжди інформативними дослідженнями. На сьогодні їх загальна кількість перевищує 500 найменувань.

Мережа лабораторних досліджень «Нова Діагностика» продовжує старанно працювати над тим, щоб українці мали широкий доступ до якісних лабораторних досліджень за доступною ціною. 

 • Стабільне розширення своєї присутності на мапі України. 
 • Ціни чи не на чверть нижчі за середні по ринку. 
 • Висока якість обладнання та реагентів, що гарантують до 99% точності діагностики. 

Все це робить мережу популярною серед українців.

Втім, якщо ви завітаєте на офіційний сайт лабораторій «Нова Діагностика», то матимете змогу записатися на аналізи за ще більш вигідною ціною! Завдяки знижці 5%, що нараховується автоматично при записі онлайн до будь-якого відділення лабораторії у вашому місті.

До того ж онлайн-запис є чудовою можливістю зменшити час перебування в лабораторії.

Ознайомитися зі списком доступних аналізів та скористатися знижкою 5% можна за посиланням: https://order.newdiagnostics.ua/

Мережа медичних лабораторій «Нова діагностика» тепер і в Слов'янську!

Мережа медичних лабораторій «Нова діагностика» тепер і в Слов'янську!

Поспішаємо порадувати клієнтів медичної лабораторії «Нова діагностика» у столиці та інших регіонах України! Ще одним містом на карті присутності нашої мережі стало більше.

У листопаді 2020 року нове відділення відкривається в Слов'янську за адресою:

 • вул. Шовковична, буд. 6а.

Сучасна лабораторія, оснащена обладнанням від кращих світових виробників, стає ближче до кожного з вас!

Крім того, мережа «Нова діагностика» розширює свою присутність і в столиці України, і далі на сході країни. У листопаді три нових відділення відкриваються в Києві і одне в Покровську. Таким чином, наша мережа лабораторій клінічних досліджень буде представлена вже ??30 відділеннями по всій Україні.

Разом з розширенням своєї присутності у країні, мережа «Нова діагностика» регулярно збільшує і кількість лабораторних досліджень, що пропонуються до виконання. Вже зараз їх перелік не обмежується стандартними аналізами, тож тепер клієнти лабораторії в Слов'янську мають доступ до широкого спектру актуальних, інформативних і максимально точних тестів. 

Замовляйте аналізи онлайн і отримуйте знижку 5% https://order.newdiagnostics.ua/.

З переліком досліджень,…

Мережа медичних лабораторій «Нова діагностика» тепер і в Покровську!

Мережа медичних лабораторій «Нова діагностика» тепер і в Покровську!

Чудова новина для клієнтів медичної лабораторії «Нова діагностика» у столиці та інших регіонах України! Ще одним містом на карті присутності нашої мережі стало більше.

У листопаді 2020 року нове відділення відкривається в Покровську за адресою:

 • вул. Маршала Москаленко, буд. 144.

Сучасна лабораторія, оснащена обладнанням від кращих світових виробників, стає ближче до кожного з вас!

Разом з тим мережа «Нова діагностика» розширює свою присутність і в столиці України, і в інших містах Донецької області. У листопаді три нових відділення відкриваються в Києві і одне в Слов'янську. Отже мережа лабораторій «Нова діагностика» налічуватиме вже 30 відділень по всій Україні.

Розширюється і перелік лабораторних досліджень, які виконує «Нова Діагностика». Компанія давно не обмежується стандартними лабораторними дослідженнями, тому в зв'язку з відкриттям нового відділення жителі Покровська отримують доступ до широкого спектру актуальних, інформативних і максимально точних досліджень.

Замовляйте аналізи онлайн і отримуйте знижку 5% https://order.newdiagnostics.ua/.

 Зі списком доступної діагностики ви можете ознайомитися на сайті лабораторії:…

 • Исследования и цены
 • Наші відділення
 • Отримати результат
phone q search facebook google-plus youtube link